Komplexní služby

Znáte to. Jeden člověk vám doporučí insalatéra, druhý elektrikáře a třetí obkladače. Co ale s tím? Máte v práci čas obvolávat řemeslníky? Rozčiluje to vašeho šéfa a kolegy? Samozřejmě, že to je problém, ale dá se vyřešit! Nemusíte na to být sami.

Specialisté se mohou zaměřit na tu část, která je baví a tou je starost o poctivé řemeslo a dobře odvedenou práci na vaší střeše.

Všechny služby pod jednou střechou

V tomto případě v podstatě doslova! 🙂 Jako firma umíme zajistit kompletní servis a vám odpadne organizace specializovaných řemeslníků. Takový specializovaný řemeslník se zaměřením na určitou oblast má samozřejmě jistou výhodu. Soustředí se „na to své“ a je schopný pracovat velmi rychle. Musí mít ale všechno dobře připravené a zorganizované. Nakonec jeho specializace zase limituje hranice jeho práce. Neudělá pro vás nic navíc ne proto, že by nechtěl, ale proto že už to je mimo jeho záběr.

Nabízíme vám spojení výhod různých přístupů. Máme specializované týmy například na izolace plochých střech. Tým zkušených profesionálů umí s asfaltovými pásy pro ploché střechy i PVC fóliemi. Jsou to specialisté a to nejen s ohledem na zkušenosti. Mají i perfektní vybavení (které například u levnějších firem obvzlášť z východu není obvyklou výbavou). Zkrátka, náš tým specializovaný na ploché střechy se pouští do jakékoliv střechy.

A teď co ta organizace? Elektrikář čeká na instalatéry a plynaře, kteří se zpozdili o 2 dny. Narazili totiž na nějakou anomálii, o které nikdo nevěděl. Ten, co vám měl připevnit lustr, zase čeká na sádrokartonáře. Co si budeme povídat, tohle organizovat není úplně jednoduché a během telefonování si všimnete, že v běžné pracovní době z vás ani kolegové neskáčou radostně do stropu. Chce se vám do toho? Málokomu by se chtělo, ale my pro vás zajistíme kompletní servis. Děláme to už od roku 1998 a umíme si to dobře zorganizovat. Máme specializované týmy, což přináší výše zmíněné výhody, na druhou stranu u nás spolu pracuje řada lidí, kteří se umí doplňovat.

Ozvěte se nám a my vám uděláme individuální nabídku, spojíme specialisty do komplexní služby,